Firmamız | 3HE Makina Otomasyon

Firmamız3HE Makina Otomasyon


Şirketimiz 2007 tarihinde Ostim - Ankara’da kurulmuştur.

Şirktimizin kuruluş amacı; CNC torna ve CNC dik işlem merkezi ile her türlü talaşlı imalat yapmak. 

Yeni makina ve ürün tasarımı yaparak ilk prototipini üretmek ve bu makinaların her türlü PLC ve SCADA sistemleriyle otomasyon ve kontrol sistemlerini yapmak.

Üretimi yapılan parçaların son teknoloji CMM cihazıyla kalite kontrolünün yapılması.

Şirketimiz kaliteli üretim ve zamanında teslim ayrıcalığıyla her türlü imalat, montaj, proje, danışmanlık ve özverili hizmet vermektedir.

Sosyal Sorumluluk

3HE makina sahip olduğu sosyal sorumluluk bilinci, kurumsal kültürünün temel taşlarından biridir. Şirketimiz, faaliyet gösterdiği tüm iş alanlarında ve tüm coğrafyalarda bu sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir. Tüm çalışmalarında; faaliyetlerinin çevre etkisini asgari düzeyde tutmak, çevreyi ve ekolojik dengeyi koruyacak tedbirler almak, doğal kaynakların tüketimini asgari düzeyde tutmak ve çevre ve toplumsal bilincin gelişmesi ve yerleşmesi için çalışmaktadır. Eğitim altyapısının güçlendirilmesi için her türlü maddi ve manevi destek veren şirketimiz bir çok öğrencimizin eğitiminde de yanında olarak geleceğe daha güvenle bakan ve geleceğe doğru, sağlam adımlarla ilerleyen, kendinden emin gençlerimizin yetişmesinde destek olmuştur.


Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Politikamız

Firmamız kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerinde temel politika olarak aşağıdaki hususları belirlemiştir. Uluslararası standartları, teknolojiyi ve kaliteyi bütün faaliyetlerde ana prensip kabul ederek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı, tüm birimlerde sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, kaynaklarin etkili kullanilmasini sağlamayi kanun, mevzuat ve yönetmeliklere uyarak müşteri şartlarını eksiksiz karşılamak, havaya, toprağa, suya ve diğer doğal ortamlara yönelik kirlenmenin önlenmesini sağlamak, gerek hammadde gerekse enerji kaynaklarını etkin ve planlı kullanımını sağlayarak, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevreyi miras bırakmak ve insan sağlığı ve iş güvenliğini temel prensip edinerek, tüm çalışanlarımızı sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir iş ortamında çalışmalarını sağlamak temel politikamızdır.

PROJE ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Çağdaş teknolojik bilgi ve birikimler eşliğinde gerçekleştirdiği proje ve hizmetlerde kullandığı güncel ve teknolojik cihazlar ile kaliteli üretim, zamanında teslim ve özverili servis ayrıcalıkları ile her turlu imalat, montaj, proje, danışmanlık ve teknik servis alanında hizmet vermektedir.


TALAŞLI İMALAT HİZMETLERİ

Talaşlı imalat, daha önceden tasarladığımız makina parçalarının bir araya getirilmek üzere üretildiği aşamada devreye giren ve kütük, plaka şeklinde ve başka şekillerde bulunan metal parçaların, üzerlerinden talaş kaldırarak yani kesici bir takım ile yüzeyleri işlenerek yapılan bir operasyondur.


OTOMASYON ve UZAKTAN KONTROL

Pnomatik, elektronik ve elektro mekanik saha ekipmanlarının bir arada kullanılarak, ortamın sıcaklık, nem ve hava kalite değerlerinin kontrolü, saha ekipmanların uzaktan kontrolü, kapasite kontrolü gibi varyasyonların bilgisayar destekli müdahale ve kontrol sistemidir. Firmamız bu alanda sayısız projeye başarı ile imza atmıştır.

 SİZİ ARAYALIM

KVK Aydinlatma Metni


© 2022 3HE Makina Otomasyon
Tüm hakları saklıdır.
3HE Makina Otomasyon